Chlazení zimních stadionů

Umíme řešit zařízení pro vychlazení ledové plochy, neužíváme čpavek, ale pouze halogenová chladiva v kombinaci s nemrznoucími kapalinami, pro možnost použití co možná nejmenšího množství chladiva. Vyrábíme i mobilní chlazení pro ledovou plochu, u které je možná změna stanoviště.

Různé varianty provedení

Pro odvod kondenzačního tepla je využíván okolní vzduch nebo kapalina. Jednotky mohou být rovněž doplněny pro vyšší ekonomiku provozu a využívání odpadního tepla o systémem rekuperace. Rozsah chladících výkonů je téměř neomezený, je daný velikostmi a typy používaných kompresorů - v závislosti na jejich počtu může být výkon od několika kilowatt až po jednotky megawatt.

Provedení může být venkovního nebo vnitřního charakteru, v závislosti na potřebách aplikace. Hydraulický modul pro okruh chlazené kapaliny může být součástí a obsahovat nepřeberné varianty řešení.

Chladící technologie na klíč

Potřebujete zmrazit ledovou plochu nebo vychladit celý stadion? Zakázkové řešení je pro vás to pravé! Díky vlastním komponentům a kvalitní projektové přípravě získáte ekonomické zařízení pro chlazení celého prostoru. Udělejte hokejistům i bruslařům radost ledovou plochou, která vydrží po celý rok.

  • poskytovaná stálá technická podpora při návrhu, realizaci i provozu
  • skladové zázemí komponent umožňuje rychlou pomoc pro servisní služby
  • vlastní servisní pracoviště je oporou pro smluvní partnery

Zeptejte se nás na chlazení zimních stadionů