Chlazení zimních stadionů

Umíme řešit zařízení pro vychlazení ledové plochy, neužíváme čpavek, ale pouze halogenová chladiva v kombinaci s nemrznoucími kapalinami, pro možnost použití co možná nejmenšího množství chladiva. Vyrábíme i mobilní chlazení pro ledovou plochu, u které je možná změna stanoviště.

Různé varianty provedení

Zařízení pro vychlazení ledové plochy

Pro odvod kondenzačního tepla je využíván okolní vzduch nebo kapalina. Jednotky mohou být rovněž doplňovány, v zájmu ekonomiky provozu a využívání odpadního tepla, systémem rekuperace. Rozsah chladících výkonů je téměř neomezený, je daný velikostmi a typy používaných kompresorů. Může být, v závislosti na jejich počtu, od několika kilowatt až po jednotky megawatt.

Provedení může být venkovního nebo vnitřního charakteru, v závislosti na potřebách aplikace. Hydraulický modul pro okruh chlazené kapaliny může být součástí a obsahovat nepřeberné varianty řešení.

Chladící technologie na klíč

Zakázkové řešení požadavku každé aplikace umožňuje návrh stroje s maximální efektivitou provozu. To znamená minimální provozní náklady, vysokou spolehlivost a dlouhou životnost.

Poskytovaná stálá technická podpora při návrhu, realizaci i provozu zajišťuje zákaznický komfort i po letech používání. Skladové zázemí komponent umožňuje rychlou pomoc pro servisní služby. Vlastní servisní pracoviště je oporou pro smluvní partnery.

Zeptejte se nás